Jeżeli są Państwo zadowoleni
ze współpracy z nami,
uprzejmie prosimy
o zamieszczenie
referencji w poniższym formularzu.

Imię i nazwisko lub imiona:
Data
Miejsce:
Treść referencji:
wyślij
wyślij
Referencja została przesłana - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola aby  referencja została przesłana :)
14 lipca 2018
Drobna dziewczyna o pięknym, silnym, czystym głosie. Widać od razu że robi to z pasją . Jej śpiew bardzo mocno przewyższył nasze oczekiwania. Po ślubie goście pytali kto tak pięknie zaśpiewał. Pojawiły się łzy i gęsia skórka.  Pani Dominiko bardzo dziękujemy. Nie spodziewaliśmy się tak pięknego prezentu z Pani strony. Profesjonalizm pod każdym względem :) nie żałujemy wyboru i z czystym sumieniem polecamy :) Jest Pani najlepsza :) pozdrawiamy :)
14 października 2017
Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę naszej uroczystości. Dzięki Państwu była ona wyjątkowa;) Był to moment gdzie w tym całym weselnym zamieszaniu choć na moment mogliśmy się oderwać i przenieś w ten wyjątkowy nastrój, który bardzo podkreślił Pani śpiew:) Jeszcze raz dziękujemy, było przepięknie:))
17 czerwca 2017
 Jesteśmy bardzo zadowoleni, dzień który miał być dla nas najwspanialszy też taki był. Przepiękny głos podczas ceremonii dla gości był niespodzianką ale i również każdy z gości był zachwycony... Jeśli tylko ktoś z moich znajomych będzie szukał profesjonalnej oprawy podczas ceremonii z pewnością podam namiary na Panią Dominikę ... Dziękuje jeszcze raz ;)
29 kwietnia 2017
Rewelacja! Jesteśmy z mężem zachwyceni oprawą muzyczną jaką zafundowała nam pani Dominika w kościele, goście byli mile zaskoczeni i wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyliśmy.

 

tel. +48 724-024-672
e-mail: kontakt@oprawauroczystosci.pl

START

OFERTA

O NAS

KONTAKT

REFERENCJE

POLECAMY

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja systemu RODO – o europejskiej ochronie danych osobowych wysyłając referencje poprzez wyżej wymieniony formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu umieszczenia opinii pod adresem http://oprawauroczystosci.pl/Referencje. Dane osobowe nie zostają przetwarzane w celach marketingowych, Państwa dane osobowe są przetwarzane tylko i wyłącznie w celach statystycznych. W każdej chwili mogą Państwo wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

W celu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o wiadomość email na adres kontakt@oprawauroczystosci.pl. Wiadomość powinna zawierać skan pisemnego cofnięcia  zgodny na przetwarzanie danych osobowych na podstronie http://oprawauroczystosci.pl/Referencje