Jeżeli są Państwo zadowoleni
ze współpracy z nami,
uprzejmie prosimy
o zamieszczenie
referencji w poniższym formularzu.

Imię i nazwisko lub imiona:
Data
Miejsce:
Treść referencji:
wyślij
wyślij
Referencja została przesłana - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola aby  referencja została przesłana :)
14 października 2017
Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę naszej uroczystości. Dzięki Państwu była ona wyjątkowa;) Był to moment gdzie w tym całym weselnym zamieszaniu choć na moment mogliśmy się oderwać i przenieś w ten wyjątkowy nastrój, który bardzo podkreślił Pani śpiew:) Jeszcze raz dziękujemy, było przepięknie:))
17 czerwca 2017
 Jesteśmy bardzo zadowoleni, dzień który miał być dla nas najwspanialszy też taki był. Przepiękny głos podczas ceremonii dla gości był niespodzianką ale i również każdy z gości był zachwycony... Jeśli tylko ktoś z moich znajomych będzie szukał profesjonalnej oprawy podczas ceremonii z pewnością podam namiary na Panią Dominikę ... Dziękuje jeszcze raz ;)
29 kwietnia 2017
Rewelacja! Jesteśmy z mężem zachwyceni oprawą muzyczną jaką zafundowała nam pani Dominika w kościele, goście byli mile zaskoczeni i wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyliśmy.
22 kwietnia 2017
 Jesteśmy zachwyceni współpracą z Dominiką. Prawdziwy talent. Sprawiła, że tak ważny dla nas dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Swoim cudownym głosem, wprowadziła nas w magiczny nastrój podczas uroczystości ślubu, wzruszając nie tylko Państwa Młodych ale także Naszych Gości. Będziemy Ją polecać naszym wszystkim znajomym!

 

tel. +48 724-024-672
e-mail: kontakt@oprawauroczystosci.pl

START

OFERTA

O NAS

KONTAKT

REFERENCJE

POLECAMY